A Chicago meghajtó megállt Cleveland-hez. Boston nem sikerült New Yorkban

Bulls döntős a hallban az elmúlt három évben azt mutatják, hogy a későbbi lépését a szezonban, Bobby Portis, Kris Dunn és Nikola Mirotic alján az NBA nem tartozik. És még mindig Zacha LaVinea debütálását keresik.

A Cleveland párbaj nagyon kiegyensúlyozott volt. Összesen 26 alkalommal változott a vezetés. Háztartási képes rebound köszönhetően defenzív aktivitású Dwyane Wade elején az utolsó 09:45 pont különbség, de Chicago azonnal kapott vissza a mérkőzés.

Annak eldöntéséhez, hogy átvette a LeBron James, aki a végső percek 11 pontot szereztek – és ismét megmutatták, hogy ebben az évben a negyedik negyedévben miért szabályozza az egész versenyt.

Összességében James 34 pontot, kilenc segitséget, hat lepattanót és három nyereséget ért el. Tíz másodperccel a sziréna előtt két büntető dobást indított.Wade, majd az ezt követő támadást blokkolt volt munkáltatója, nevezetesen a trojka Kris Dunn.

Bár Chicago maradt a labda, de mielőtt a sziréna pontatlanul zakončujícího Denzel Valentina jól védett, amikor megpróbáljuk Shots Jae Crowder időben. Otthon

„Amikor itt játszott utoljára, azt elpusztítani minket. Ezt a mérkőzést, de megmutatta, hogy mi, a csapat költözött. Mi játszott velük szoros mérkőzésen, amíg az utolsó másodpercben. A teljesítménye nagyon jó, különösen, ha figyelembe vesszük, hogy mi kellett ülni a gépen mintegy 40 perccel hosszabb, mert nem volt lépcső, és nem tudtunk kijutni, „mondta a meccs után edző Fred Hoiberg vendégeket. Otthon

K James csatlakozott Kevin Love 27 pontot és hét lepattanót.Kyle Korver sikerült 15 pontot, miközben üti négy hármasával hat próbálkozás.

A mérkőzés előtti bemelegítés először a szezon befejezése után a sérülés visszatérő Isaiah Thomas, de a mérkőzés még nem indult el. A keleti konferenciatáborban a Cavaliers harmadik maradt. Cleveland edző Tyronn Lue hiányzott betegség miatt, így a hazai padon bossed első asszisztens Larry Drew.

A Bulls volt egy nagyon sikeres újonc Lauri Markkanen meccset 25 pont, Valentin sikerült 18 pontot, Nikola Mirotic hozzáadunk 15 pontot és Robin Lopez kapott 14 pont.Kris Dunn majd 10 pontot halmozott fel 14 gólpassz.

A Sixers arra nem elég, hat kétszámjegyű indulók – Ben Simmons sikerült 20 pontot, Robert Covington közben 19 pontot és hét lepattanót és Dario Šarić kacérkodott a tripla-dupla 18 pont, 10 lepattanó és kilenc asszisztens. Háztartás tagjai hiányzott az alap ötös Joel Embiid és JJ Redick.

A Knicks sikeres volt annak ellenére, hogy eltért éjszaka Kristaps Porzingise – amit írt 23 perc alatt csak egy pontot, hiányzott neki mind a 11 lövést, és hozzáadjuk az öt lepattanót. Michael Beasley helyére 32 ponttal (a második félidőben 28) és 12 lepattanóra került.Enes Kanter dupla párral is rendelkezik – 14 pontot és 10 lepattanót.

Bryn Forbes 12 pont elég volt a helyzet a gólkirály San Antonio, aki végül megnyerte minisorozat třízápasová.

Tyreke Evans megpróbálta kihúzni a Grizzlies 23 pontot, kilenc lepattanót és öt gólpassz, 19 vereség az utolsó 21 mérkőzés, de nem akadályozta. Marc Gasol csatlakozott 13 pont, 11 lepattanó, öt segíti és három blokkot JaMychal Gree kezelni 12 pontot és 10 lepattanót.

Cleveland – Chicago 115 112 Fő New York – Boston 102 93 Fő Philadelphia – Toronto 109: 114 Fő Phoenix – Memphis 97:95 Otthon Utah – San Antonio 100: 89 Fő